INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Marta Marciniak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą: Marta Marciniak pod adresem Łaska 142a, 98-220 Zduńska Wola, zarejestrowaną pod numerem NIP 8291723396, REGON 386149390.

 

JAKIE DANE PRZETWARZAMY?

Przetwarzamy tylko te dane, które nam przekażesz. Aby dokonać zamówienia w naszym sklepie wymagamy od Ciebie podania adresu mailowego, imienia, nazwiska, numeru telefonu i adresu dostawy. Przetwarzanie tych danych jest niezbędne abyśmy mogli zawrzeć umowę sprzedaży, skontaktować się z Tobą w jej sprawie i dostarczyć zamówiony przez Ciebie towar.

 

CEL PRZETWARZANIA

Głównym celem, dla którego przetwarzamy Twoje dane osobowe to zawarcie umowy. My chcemy sprzedać nasze produkty, a Ty chcesz je kupić. Jesteśmy dumni, że wybrałeś właśnie nas.

Jeżeli wyraziłeś na to zgodę, Twoje dane, które nam podałeś posłużą nam również do celów marketingowych. Będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości, zawierające informacje o dostępnych promocjach, wydarzeniach, konkursach i paskowych nowościach.

Aby móc ciągle ulepszać nasz serwis, przetwarzamy dane, które nam podałeś dla celów statystycznych. Chcemy być coraz lepsi, dlatego musimy perfekcyjnie znać naszych użytkowników. 

 

PODSTAWA PRZETWARZANIA

Dane, które podajesz rejestrując się w naszym serwisie, a które są niezbędne dla realizacji wysyłki przetwarzamy na podstawie umowy. Musimy znać Twoje imię, nazwisko i adres abyśmy mogli przesłać paczkę.

Dane, które podajesz dobrowolnie dla celów marketingowych, są przez nas przetwarzane na podstawie Twojej zgody, która w każdej chwili może zostać cofnięta.

Dane, które podajesz dobrowolnie, wykorzystujemy także dla celów statystycznych. Podstawą ich przetwarzania jest nasz uzasadniony interes. Musimy wiedzieć co dzieje się w naszym serwisie a ponadto staramy się ciągle go ulepszać. 

 

KOMU PRZEKAZUJEMY TWOJE DANE?

Aby zapewnić najwyższą jakość usług, korzystamy z usług zewnętrznych dostawców. Naszych partnerów dobieramy niezwykle starannie. Poniżej przedstawiamy wam kategorię podmiotów, którym dane przekazujemy: 

1)  firmy kurierskie;

2)  firma hostingowa;

3)  systemy płatności; 

 

TWOJE PRAWA

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, pytania lub chciałbyś dowiedzieć się jeszcze więcej, pisz śmiało. Odpowiemy! Pamiętaj, że: 

●  masz prawo w każdym czasie cofnąć udzieloną zgodę. Nie będzie to miało negatywnych konsekwencji. Po prostu przestaniemy przesyłać do Ciebie nasze wiadomości marketingowe. Cofnięcie zgody pozostaje oczywiście bez wpływu na dotychczasowe przetwarzanie, jeszcze na podstawie zgody. Jeżeli chcesz cofnąć zgodę napisz do nas.

●  masz prawo żądać dostępu do swoich danych osobowych; 

●  masz prawo sprostować swoje dane osobowe a nawet je usunąć;

●  masz prawo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania danych oraz żądać ograniczenia tego przetwarzania;

●  względem danych, których podstawą przetwarzania jest zgoda, masz prawo żądać ich przeniesienia; 

●  masz prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych;

 

JAK DŁUGO PRZECHOWUJEMY TWOJE DANE? 

Dopóki jesteś z nami, Twoje dane są przez nas przetwarzane. Gdy zdecydujesz się od nas odejść, Twoje dane będą jeszcze przez nas przechowywane wyłącznie przez okres przedawnienia roszczeń. Zawsze możesz się z nami skontaktować. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, pisz do nas. Odpowiemy na wszystkie wątpliwości.